Sada i9láhev + alkalizační konvice (+termoobal ZDARMA) - 2249  (bez DPH 1 859 Kč)

2249 Sada i9láhev + alkalizační konvice (+termoobal ZDARMA)
skladem: 10+ kusů

Cenově velmi příznivá a zároveň skvěle  funkční domácí “úpravna vody”. Alkalizační konvice zbaví vodu nečistot, dodá důležitou ZÁSADITOST  a i9 láhev vodu zrevitalizuje a vrátí bioenergii. Tato jednoduchá kombinace dodá Vaší vodě skvělou chuť a tělu přesně to, co potřebuje… K sadě dostanete ZDARMA i9 termoobal v hodnotě 490,- Kč pro ochranu nápoje i láhve a pohodlné nošení. (BARVU LÁHVE A KONVICE ZADEJTE DO POZNÁMKY)

ALKALIZAČNÍ KONVICE:

i9 LÁHEV:

PÉČE O i9 LÁHEV

  1. Láhev pravidelně (min. 1x týdně) naplňte teplou vodou s trochou octa (0,5dcl). Po 10 minutách důkladně vymyjte i9 kartáčem (popř. jiným kartáčem, kterým se dostanete i k záhybům pod hrdlem).
  2. Kartáčem očitěte též uzávěr (ten mořno též vyvařit). Nakonec láhev vypláchněte čistou teplou vodou.
  3. Vnější povrch i9 láhve čistěte pouze čistou vodou. Při čištění nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit informační štítek z láhve.
  4. Láhev nemyjte v myčce na nádobí.
  5. Nikdy láhev nechytejte za poutko uzávěru.
  6. i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje. V případě rozbití láhve Vám poskytneme speciální podmínky pro její náhradu za láhev novou.

Při správné péči Vám láhev bude velmi dlouho sloužit, účinnost štítku v čase nijak neslábne a na jeho funkci poskytuje výrobce doživotní záruku.